ارائه با کیفیت بالا با چاپ رنگ غنی است.

چاپگر  می تواند برای انجام نیازهای روزانه چاپ استفاده شود. این دارای توانایی ارائه با کیفیت بالا با چاپ رنگ غنی است. چاپگر زمان زیادی را صرف تنظیم تنظیم نمی کند زیرا می توان از طریق چند مرحله به راحتی تنظیم کرد. مزایای استفاده از : این کار برای تسهیل کار خود با حداکثر کارایی ایجاد شده است.  بی سیم: در ابتدا، شما نیاز به قرار دادن اپسون نیروی کار در محدوده روتر بی سیم. و اگر اپسون توانایی بی سیم را نداشته باشد، می توانید بخش بعدی را بررسی کنید.
سپس شما باید روی چاپگر روی آن کار کنید. شما به طور مستقیم از شبکه بیسیم از Epson Workforce به شبکه متصل خواهید شد. در مرحله بعد، شما باید اپسون را به شبکه بی سیم وصل کنید. بسیاری از چاپگرها با یک سیستم منوی ساخته شده در شبکه بیسیم متصل می شوند. اگر شما نادرست پیدا کنید، می توانید فورا از سایت تولید کننده پشتیبانی کنید. شما نیاز دارید که از طریق USB / نرم افزار به کامپیوتر از طریق نیروی کار اپسون متصل شوید و پس از پیکربندی، می توانید آن را از کامپیوتر حذف کنید. بعد، اپسون را روی رایانه ویندوز خود اضافه کنید. پس از اتصال نیروی کار اپسون به شبکه، شما باید آن را به پنجره خود به صورت مناسب برای چاپ آن اضافه کنید. مراحل عبارتند از: در مرحله ابتدایی، شما باید از کنترل پنل از منوی شروع باز کنید یا می توانید روی دکمه ویندوز کلیک راست کنید. به سادگی "دستگاه ها و چاپگرها" یا "دستگاه و چاپگر را ببینید" را انتخاب کنید. دکمه «افزودن چاپگر» را فشار دهید. سپس EPSON Workforce را از لیست انتخاب کنید.
در نهایت شما می توانید درایور های  را در صورت نیاز درخواست کنید. در حال حاضر، شما باید  را در Mac PC اضافه کنید. پس از اتصال به شبکه، می توانید بلافاصله آن را اضافه کنید. در نهایت شما باید از اپسون ارائه دهنده نیروی کار چاپ کنید. در حال حاضر،  شما در گزینه های منو "چاپگرها" مشاهده می شود و شما می توانید هر اسناد را چاپ کنید. اگر نیروی کار اپسون قابل مشاهده نیست، بررسی کنید که کامپیوتر شما به یک شبکه متصل است. و با این کار، چاپگر را دوباره راه اندازی کنید. دستورالعمل ها را دنبال و چاپگر بی سیم  را راه اندازی کنید. نکته: چاپگر دارای ظرفیت قابل توجه کاغذ تا 100 صفحه است.

[ بازدید : 6 ]

[ چهارشنبه 12 دی 1397 ] 10:08 ] [ displeclothes ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]